Наші бренди

 

       Компанія Sassofono, яка заснована в 2001 році, діючи спільно з провідними світовими марками з великим успіхом продовжує створювати імідж турецької моди. Головна місія компанії полягає в тому, щоб вивести на перший план природну красоту жінки. В нашому каталозі ми представляємо  Вам бренд, який покликаний задовільнити різні потреби кожної жінки. Жінка у Sassofono відображає неперевершений вигляд елегантної дами...
   

 

BABYLON - одна з популярних італійських марок одягу. Одяг BABYLON призначений для жінки, яка завжди виглядає ефектно і стильно, при цьому віддає перевагу практичності і зручності. BABYLON - це модна єдність протилежностей. Відмінна риса торгової марки BABYLON - сміливе поєднання стилів в одязі. BABYLON - італійський одяг, який легко носити і легко поєднувати.

   

 

LASAGRADA - це модний, стильний, елегантний, ексклюзивний жіночий одяг преміум класу здатний не тільки підкреслити стиль, а й іноді створити його з нуля. Він здатний подарувати відчуття комфорту і впевненості в будь-якій ситуації, підкреслити красу та індивідуальність будь-якої жінки. Нашим одягом цікавиться: як молоде покоління, так і вже, успішні жінки. Метою компанії "LASAGRADA", яка на ринку з 1998 року, є внесення свого трактування в нову течію і тренди у світовій індустрії моди.

     
    Rossodisera - це назва італійського бренду одягу, створений наприкінці минулого століття і в Україні набирає все більшої популярності. Марка випускає якісний одяг не тільки для жінок, але й і для чоловіків. Основною ж аудиторією, на яку орієнтується бренд є молоді дівчата, які стежать за модними тенденціями. Продукція бренду призначена для оригінальних і сучасних людей.

Мережа магазинів

у Львові:

ТВК «Південний» вул. Щирецька , 36
ТЦ «Галичина»
№ 15, 1 поверх,
Магазин «Шиншила»
тел. +38 0639631700
ТЦ «Європа»
№224, 2 поверх,
Магазин «Divas»
тел. +38 0639039385
ТЦ «Калина»
№ 249, 2 поверх,
Магазин «Шиншила»
тел. +38 0934198454

Підписатися

Підпишіться на розсилку найсвіжіших новин від Trend Style. І ви будете в числі перших хто дізнається про наші численні акції, знижки та цікаві пропозиції

Контакти

тел.: +38 (032) 295-52-16 e-mail: info@trendstyle.com.ua
Trend Style