Про нас

  Як сказав Ж. де Лабрюйєр, "Немає невродливих жінок, є жінки, які не знають, як зробити себе вродливими". Ми  вважаємо , що одяг створює жінку. Чи не найбільшу увагу жінки звертають на одяг, особливо на те, як вони виглядають в сьогоднішній різноманітності бурхливої моди. Кожна леді намагається бути красивою,  стильною  та максимально наближеною до досконалості. Ми пропонуємо Вашій увазі каталог жіночого одягу TrendStyle з описом моделей та наявності розмірного ряду.  

  Основний напрямок нашої діяльності - високоякісний стильний жіночий одяг та аксесуари відомих світових брендів.  Асортимент нашої продукції змінюється з врахуванням змін моди, сезонності та потреб наших клієнтів. 
Кілька причин співпрацювати з нами:

  • тільки у нас справжній фірмовий одяг та аксесуари
  • весь асортимент постачається з Італії, Туреччини
  • ми гарантуємо швидкість і зручність
  • відмінний сервіс роботи з клієнтами

Досвідчений продавець-консультант допоможе покупцю з підбором речей потрібного фасону та розміру. Ми забезпечуємо наших клієнтів товаром найвищої якості за доступними цінами та найкращим сервісом.

Мережа магазинів

у Львові:

ТВК «Південний» вул. Щирецька , 36
ТЦ «Галичина»
№ 15, 1 поверх,
Магазин «Шиншила»
тел. +38 0639631700
ТЦ «Європа»
№224, 2 поверх,
Магазин «Divas»
тел. +38 0639039385
ТЦ «Калина»
№ 249, 2 поверх,
Магазин «Шиншила»
тел. +38 0934198454

Підписатися

Підпишіться на розсилку найсвіжіших новин від Trend Style. І ви будете в числі перших хто дізнається про наші численні акції, знижки та цікаві пропозиції

Контакти

тел.: +38 (032) 295-52-16 e-mail: info@trendstyle.com.ua
Trend Style